Osnovna škola Rečica

Čestitka

Autor: Marija Tomljanović Mihalić, 22. 12. 2020.

Dragi učenici, poštovani kolege i suradnici,

iza nas je neobična i iznimno teška godina. Svi smo se morali prilagoditi novoj organizaciji rada i života. Svatko od vas je imao ključnu ulogu u provedbi sigurnog rada u Školi. Učenici su se trebali strogo pridržavati novopropisanih mjera ponašanja, od nošenja maskica do ograničavanja kretanja i međusobnog druženja. Iako je takav način života težak i neprirodan u vašim godinama, neophodan je zbog zdravstvene sigurnosti svih nas. Učitelji su dodatnim angažmanom i trudom provodili nastavu pazeći na vas i sebe. Naše spremačice svakodnevno su nam osiguravale čiste i dezinficirane prostore. Kuharica vam je dopremala hranu u posebnim uvjetima. Tajnica, računovotkinja, domar, psihologinja, knjižničarka i socijalna pedagoginja – svi su dodatnim angažmanom i trudom davali sve od sebe kako bismo bili što sigurniji i što bezbolnije živjeli u novonastaloj situaciji. Stoga vam svima želim zahvaliti na beskrajnom trudu i disciplini.

Svima vam želim da božićne i novogodišnje blagdane provedete u miru, zdravlju, ljubavi i veselju! Budite odgovorni i čuvajte sebe i druge!

Ravnateljica: Dijana Perišin

OGLASNA PLOČA

KALENDAR
« Prosinac 2021 »