> Nastava  > Informatika  > 5 Razred

Digitalni poster

Učenici i u online nastavi se dobro snalaze :) izrađivali su digitalne postere na aktualnu temu POTRES. Materijale potrebne za izradu postera su pronašli na našoj web stranici škole i materijale koje su obradili na satu razrednika. Učenici su odgovorno shvatili zadatak te su konačni rezultati jako dobri. Prvi puta su se susreli s online alatom Postermywall te se spretno i vješto njime koristili. Neke od radova pogledajte u galeriji :)

Izrada vlastitog AVATARA

Peti razred vrlo vješto koristi digitalne alate te je ovaj puta koristio alat Avatar Maker za izradu vlastitog avatara.

Zadatak su sa oduševljenjem prihvatili i izradili vrlo zanimljive avatare! Dobro smo se nasmijali i zabavili :) Pogledajte nas

Marija

Rafaela                                         Karla                           Matija

Romano                               Marko                                      Marija